Titles you rated
Bicycle ThievesRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
TitanicRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Evan AlmightyRated ★ 2.0
Van HelsingRated ★ 2.0
The IslandRated ★ 2.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 2.0
GattacaRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 2.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
The ReaderRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
MossRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
The Front LineRated ★ 2.0
War of the ArrowsRated ★ 2.0
Men in Black 3Rated ★ 2.0
Life of PiRated ★ 5.0