Titles you rated
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.5- BlackRated ★ 3.5
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
The Taste of MoneyRated ★ 2.5
The NeighborsRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 2.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
SpyRated ★ 2.5
Jurassic WorldRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0