Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
Oshi no KoRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.5
The FlashRated ★ 3.5
The FlashRated ★ 4.0
Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
Big Bet Season 2Rated ★ 2.5
You Season 3Rated ★ 3.5