Movies
Ratings
128
Left-Handed GirlRated ★ 3.5- A Dance That SpeaksRated ★ 3.0
- RefundRated ★ 3.5
Blue ChristmasRated ★ 4.0- Other LifeRated ★ 3.5
Back to the FutureRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0- A Brand New JourneyRated ★ 3.5
Measure in LoveRated ★ 1.0
No Other ChoiceRated ★ 2.5- It Sounds Louder on Rainy DaysRated ★ 3.5
RihannaRated ★ 3.0
InterfaceRated ★ 0.5- Please P(r)ay AttentionRated ★ 3.0
- AmbushRated ★ 2.0
In the ValleyRated ★ 1.5- Noise CancellationRated ★ 3.0
- Into the NightRated ★ 2.0
- Into the LightRated ★ 3.0
My Father's ShadowRated ★ 4.0