Series
Ratings
20
Heaven Official's BlessingRated ★ 4.0
The UntamedRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
Family PlanRated ★ 3.5
Beyond EvilRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Stranger Season 2Rated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
BodiesRated ★ 3.0
Mob Psycho 100 IIRated ★ 4.0
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0
Mob Psycho 100 Ⅲ Season 3Rated ★ 4.0
Infinity TrainRated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
MIU404Rated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0