Series
Ratings
30
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 5.0
Arcane Season 2Rated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
WandaVisionRated ★ 4.0
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 4.5
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
AtypicalRated ★ 5.0
AtypicalRated ★ 5.0
AtypicalRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0