Series
Ratings
41
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My NameRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0