Titles you rated
직장인들Rated ★ 1.5
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
WaywardRated ★ 4.0
Alien: EarthRated ★ 1.0
The PittRated ★ 4.0
AemaRated ★ 4.5
The Worst of EvilRated ★ 1.0- The Great Escape Season 5Rated ★ 3.5
WestworldRated ★ 2.0- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Nine PuzzleRated ★ 2.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 5.0
Hyper KnifeRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.0
직장인들Rated ★ 2.5
AdolescenceRated ★ 4.5
365: Repeat the YearRated ★ 1.0
Family PlanRated ★ 4.0