Movies
Ratings
1923
Life Is BeautifulRated ★ 2.5
BLUE GIANTRated ★ 3.5
The FabelmansRated ★ 4.0
6/45Rated ★ 2.5
Beau Is AfraidRated ★ 1.0
ArgylleRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 2.0
The Dream SongsRated ★ 4.0
The Wild RobotRated ★ 5.0
Look BackRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 2.0
TwistersRated ★ 3.5
VictoryRated ★ 4.0
Perhaps LoveRated ★ 3.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.0- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 4.5
Robot DreamsRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
CobwebRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0