Movies
Ratings
317
CircleRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.5
PeninsulaRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
ExitRated ★ 3.0
#AliveRated ★ 3.0
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
GodzillaRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 1.5
SplitRated ★ 4.0
VenomRated ★ 5.0
Wonder WomanRated ★ 5.0
The Big ShortRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 5.0
300Rated ★ 3.0
L: Change the WorldRated ★ 3.0
ChloeRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0