Movies
Ratings
276
Furious 7Rated ★ 5.0
Coyote UglyRated ★ 5.0
Crank: High VoltageRated ★ 2.0
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 3.5
A Bold FamilyRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
Too Beautiful to LieRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
HancockRated ★ 5.0
JumperRated ★ 5.0
Death NoteRated ★ 3.0
Confession of MurderRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 5.0
May 18Rated ★ 4.0
Man on FireRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 5.0
Twilight GangstersRated ★ 5.0
Maundy ThursdayRated ★ 5.0