Series
Ratings
173- Enjoy LifeRated ★ 2.5
- Please Marry MeRated ★ 2.5
- SOS - Save Our SchoolRated ★ 4.5
StandbyRated ★ 3.0
Once Upon a Time in SaengchoriRated ★ 4.0
The DuoRated ★ 3.0
Oh! My LadyRated ★ 2.5
Call of the CountryRated ★ 3.0
Invincible Lee Pyung KangRated ★ 3.0- A Good Day for the Wind to BlowRated ★ 3.0
- The Wedding PlannerRated ★ 4.0
General Hospital 2Rated ★ 4.5- I Need a FairyRated ★ 3.0
Cinderella ManRated ★ 3.0
PresidentRated ★ 2.5- Late BlossomRated ★ 3.5
Daughters-in-LawRated ★ 3.0
I Believe in LoveRated ★ 3.0
The Kingdom of the WindRated ★ 3.0
A Man Called GodRated ★ 4.0