Series
Ratings
125
The PoliticianRated ★ 4.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.5
Living With YourselfRated ★ 3.5
AtypicalRated ★ 4.0
Sense8Rated ★ 3.5
Sense8Rated ★ 3.5
Sense8Rated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.5
American Horror StoryRated ★ 3.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.5
HomelandRated ★ 4.0
FringeRated ★ 4.0
HomelandRated ★ 4.0
FringeRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
American Horror StoryRated ★ 3.5