Series
Ratings
14- Wuthering HeightsRated ★ 4.0
JoJo’s Bizarre Adventure STONE OCEANRated ★ 5.0
JoJo's Bizarre Adventure: Golden WindRated ★ 5.0
JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is unbreakableRated ★ 4.5
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 5.0
Reborn RichRated ★ 2.5
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 1.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
Saiyuki Reload BlastRated ★ 1.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 4.0
The RebelRated ★ 4.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 1.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0