Titles you rated
WickedRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 3.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.0
AlienoidRated ★ 3.0
The Nutcracker and the Four RealmsRated ★ 2.5
TarzanRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 2.5
FerdinandRated ★ 2.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.0
Ron’s Gone WrongRated ★ 2.5
RioRated ★ 3.0
Home on the RangeRated ★ 2.0
Strange WorldRated ★ 3.0
The Good DinosaurRated ★ 2.5
Chicken LittleRated ★ 2.5
FlubberRated ★ 2.0