Series
Ratings
76
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
Carol & the End of the WorldRated ★ 3.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.5
Green Eggs and HamRated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 3.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
Big Bet Season 2Rated ★ 2.5
Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
MovingRated ★ 2.0
Oshi no KoRated ★ 4.0
RevenantRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.5
One More Happy EndingRated ★ 3.5