Movies
Ratings
350- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 3.0
 GravityRated ★ 4.0 GravityRated ★ 4.0
 Midnight in ParisRated ★ 3.5 Midnight in ParisRated ★ 3.5
 The Bourne SupremacyRated ★ 4.0 The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
 The TerminatorRated ★ 4.0 The TerminatorRated ★ 4.0
 The Man Standing NextRated ★ 3.5 The Man Standing NextRated ★ 3.5
 Spies in DisguiseRated ★ 3.5 Spies in DisguiseRated ★ 3.5
 Before SunriseRated ★ 4.5 Before SunriseRated ★ 4.5
 GattacaRated ★ 4.5 GattacaRated ★ 4.5
 The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0 The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
 The Golden CompassRated ★ 2.5 The Golden CompassRated ★ 2.5
 CocoRated ★ 4.0 CocoRated ★ 4.0
 The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0 The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
 Love ActuallyRated ★ 3.5 Love ActuallyRated ★ 3.5
 Before SunsetRated ★ 3.5 Before SunsetRated ★ 3.5
 The Poseidon AdventureRated ★ 3.5 The Poseidon AdventureRated ★ 3.5
 The Bucket ListRated ★ 3.5 The Bucket ListRated ★ 3.5
 Doctor SleepRated ★ 3.0 Doctor SleepRated ★ 3.0
 If OnlyRated ★ 4.0 If OnlyRated ★ 4.0
 SicarioRated ★ 3.5 SicarioRated ★ 3.5