Movies
Ratings
672
Secret SunshineRated ★ 5.0
PoetryRated ★ 4.0
Continental ’25Rated ★ 4.5
All About My MotherRated ★ 4.5
Eternity and a DayRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Castaway on the MoonRated ★ 3.5
MothernetRated ★ 2.5
GraceRated ★ 4.0
The Blue TrailRated ★ 3.5
Eagles of the RepublicRated ★ 2.5
DraculaRated ★ 4.0
No Beast. So FierceRated ★ 0.5
SonatineRated ★ 3.5
Y Tu Mamá TambiénRated ★ 4.0
ScarfaceRated ★ 4.5
TogetherRated ★ 3.0
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 4.5
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 4.0
DesperadoRated ★ 4.0