Series
Ratings
51- KemonozumeRated ★ 4.5
The Bear Season 2Rated ★ 5.0
The Bear Season 1Rated ★ 4.5
Devilman: CrybabyRated ★ 4.0
Young Sheldon Season 4Rated ★ 4.0
Young SheldonRated ★ 3.5
Young SheldonRated ★ 5.0
Young SheldonRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 3.5
Baby ReindeerRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
DorohedoroRated ★ 4.5
Hunter X Hunter: Greed IslandRated ★ 4.5
Hunter X HunterRated ★ 5.0
LTNSRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 2.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0