Series
Ratings
83
Modern FamilyRated ★ 4.5
The ResidenceRated ★ 3.5
MIU404Rated ★ 4.5
Phoenix Wright: Ace AttorneyRated ★ 3.5
Danganronpa: The AnimationRated ★ 3.5
Hare+GuuRated ★ 3.5- Freshly Baked!! Ja-panRated ★ 3.0
BANANA FISHRated ★ 4.0
Ranma1/2Rated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 3.0
Wolf Girl & Black PrinceRated ★ 1.0
Oh My GhostRated ★ 3.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 3.5
Is the Order a Rabbit? BloomRated ★ 1.5
Is the Order a Rabbit?Rated ★ 3.0
Is the Order a Rabbit?Rated ★ 3.0
The Way of the HousehusbandRated ★ 2.0
WakakozakeRated ★ 3.0- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 3.5