Titles you rated
SupermanRated ★ 2.0
2001: A Space OdysseyRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 2.5
Speed RacerRated ★ 2.5
SinnersRated ★ 2.5
Minecraft: The MovieRated ★ 1.5
Mickey 17Rated ★ 5.0
WickedRated ★ 2.0
Hell House LLCRated ★ 1.5
Don't MoveRated ★ 2.0
LonglegsRated ★ 3.0
HereticRated ★ 3.5
Interstella 5555: The 5tory of the 5ecret 5tar 5ystemRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.0
Monty Python and the Holy GrailRated ★ 2.0
Scott Pilgrim vs. the WorldRated ★ 2.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 2.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 3.0