Series
Ratings
19
Santa Clarita DietRated ★ 4.0
RatchedRated ★ 2.0
The School Nurse FilesRated ★ 4.5
WandaVisionRated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
The Haunting of Bly ManorRated ★ 4.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 0.5
The Haunting of Hill HouseRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
FingersmithRated ★ 2.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 5.0