Series
Ratings
124
KingdomRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Grey's AnatomyRated ★ 4.5- Brilliant LegacyRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
JumongRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.5
The LegendRated ★ 4.5
SignRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Hur JunRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
Mrs. CopRated ★ 2.5