Series
Ratings
32
NEW OLD BOYRated ★ 4.0
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 3.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 3.5
ERASEDRated ★ 4.0
AsuraRated ★ 3.5
FLCLRated ★ 4.5
Samurai ChamplooRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
MotherRated ★ 4.0
AnoneRated ★ 5.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5