Movies
Ratings
213
Decision to LeaveRated ★ 2.5
My Sassy GirlRated ★ 4.0
The House BunnyRated ★ 2.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
SerendipityRated ★ 4.0
The Odd Life of Timothy GreenRated ★ 4.0
ElizabethtownRated ★ 2.0
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 2.0
John Tucker Must DieRated ★ 4.0
Heartbreak LibraryRated ★ 2.0
Hello BrotherRated ★ 4.0
The Art of Getting ByRated ★ 3.0
Ice PrincessRated ★ 3.0
Another Cinderella StoryRated ★ 2.0
Monte CarloRated ★ 4.0
Freaky FridayRated ★ 2.0
Bride WarsRated ★ 3.0
The Time MachineRated ★ 3.0
The Stepford WivesRated ★ 2.0
AquamarineRated ★ 3.0