Titles you rated
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.5
Men in Black InternationalRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 2.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 2.5
The Da Vinci CodeRated ★ 3.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 1.5
The Hunger GamesRated ★ 3.5
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 2.0
Captain America: Civil WarRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 2.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 2.5
A Quiet PlaceRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.5
Honest CandidateRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.0
LoganRated ★ 2.0
The King's ManRated ★ 2.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 2.0
The Great BattleRated ★ 2.5