Titles you rated
- Earth Arcade Season 3Rated ★ 4.5
- 저스트 메이크업Rated ★ 4.0
Eye Love YouRated ★ 3.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 4.0
Wednesday Season 2Rated ★ 4.0
S LineRated ★ 2.0
Head Over HeelsRated ★ 4.0- The Eccentric FamilyRated ★ 3.0
High CookieRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Little WomenRated ★ 4.5
The Potato LabRated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5- Green Bean, Red Bean - spin-offRated ★ 3.5