Titles you rated
Escape from the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Superman IIRated ★ 3.0
The RockRated ★ 3.0
Die HardRated ★ 4.0
Planet of the ApesRated ★ 4.0
Reservoir DogsRated ★ 4.0
The Man with the Golden GunRated ★ 4.0
City of GodRated ★ 4.0
DragonRated ★ 3.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 3.0
TaxiRated ★ 4.0
The KillerRated ★ 4.0
The GuardianRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 3.0
Infernal AffairsRated ★ 4.0
Flash PointRated ★ 3.0
The FirmRated ★ 3.0
August RushRated ★ 4.0
AliensRated ★ 4.0
How to Lose a Guy in 10 DaysRated ★ 3.0