Titles you rated
Bone TomahawkRated ★ 2.5
Naruto Shippuden the Movie: Road to NinjaRated ★ 0.5
Eastern PromisesRated ★ 3.0
The Garden of WordsRated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
Air Force OneRated ★ 4.0
As Good As It GetsRated ★ 4.0
Deja VuRated ★ 3.0
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 4.5
ThorRated ★ 3.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 3.5
The Lost BladesmanRated ★ 3.0
DivergentRated ★ 3.0
Man in LoveRated ★ 2.0
A Company ManRated ★ 1.0
Enemy of the StateRated ★ 4.0