Series
Ratings
36
Alone in LoveRated ★ 4.5
The LegendRated ★ 0.5
Painter of the WindRated ★ 4.0
Tamra IslandRated ★ 3.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 2.5
Miss KoreaRated ★ 2.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 2.0
IRISRated ★ 3.0
Personal TasteRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 3.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 2.5
Warm and CozyRated ★ 1.0
GhostRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
The Innocent ManRated ★ 3.0
PastaRated ★ 4.5
Heard It Through the GrapevineRated ★ 3.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 2.0