Movies
Ratings
160
WhiplashRated ★ 4.5
The PlanRated ★ 0.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 2.0
ParasiteRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 2.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
Revolutionary RoadRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.0
Man on the EdgeRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
SkyfallRated ★ 4.0
CloserRated ★ 4.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 4.5