Movies
Ratings
34
IdentityRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
PrometheusRated ★ 3.0
Alien: CovenantRated ★ 2.5
Kick-AssRated ★ 4.5
Ghost ShipRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 4.0
The Great BattleRated ★ 4.5
HereditaryRated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 3.5
Legally BlondeRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
Game NightRated ★ 4.5
ZombielandRated ★ 4.0
It Chapter TwoRated ★ 3.0
ScreamRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 5.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 5.0