Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
The WhirlwindRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5
SandglassRated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
The Raincoat Killer: Chasing a Predator in KoreaRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
Chief of Staff Season 1Rated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.5
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5