Titles you rated
Behind the White TowerRated ★ 5.0
PastaRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 3.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.5
IRISRated ★ 3.5
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
Peaky BlindersRated ★ 4.5
Peaky BlindersRated ★ 4.5
Love Playlist Season 1Rated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.5- Grey's AnatomyRated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.5- 72 Seconds Season 1Rated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0