Movies
Ratings
104
Silent HillRated ★ 2.0
Death NoteRated ★ 2.0
Cloud AtlasRated ★ 5.0
The CoreRated ★ 3.0
Drag Me to HellRated ★ 2.0
New WorldRated ★ 5.0
Starship TroopersRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
Yes ManRated ★ 4.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 3.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 4.0
My Boss, My TeacherRated ★ 4.0
Art of FightingRated ★ 2.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
Terminator SalvationRated ★ 4.0
ClickRated ★ 3.0
Enemy at the GatesRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
MegamindRated ★ 2.0