Titles you rated
The MatchRated ★ 3.5
ChallengersRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Handsome GuysRated ★ 2.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
MinariRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 5.0
HuntRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.5
BrokerRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 3.5