Series
Ratings
16
Doona!Rated ★ 2.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Suspicious PartnerRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
Extraordinary YouRated ★ 3.0
My MisterRated ★ 4.5
Queen of TearsRated ★ 3.0
Lovely RunnerRated ★ 3.0
Although I Am Not a HeroRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0