Series
Ratings
89
Chainsaw ManRated ★ 3.0
BargainRated ★ 1.0
House of the Dragon Season 2Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 1.5
House of the Dragon Season 1Rated ★ 3.5
Marvel's The PunisherRated ★ 3.5
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.5
The BoysRated ★ 3.5
LostRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 3.5
SpartacusRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.0