Movies
Ratings
551
Wicked: For GoodRated ★ 2.5
Bird BoxRated ★ 3.5
A Big Bold Beautiful JourneyRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
The RosesRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
His Three DaughtersRated ★ 3.5
Trainwreck: The Cult of American ApparelRated ★ 2.5
Empire RecordsRated ★ 2.5
MoxieRated ★ 4.0
Addams Family ValuesRated ★ 4.0
The Addams FamilyRated ★ 4.0
Score: A Film Music DocumentaryRated ★ 4.0
UnfrostedRated ★ 2.5
Shutter IslandRated ★ 4.5
Days of Being WildRated ★ 2.0- NamelessRated ★ 3.5
The Fall GuyRated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.0