Titles you rated
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Fun MovieRated ★ 0.5
Police AcademyRated ★ 4.0
The Quiz Show ScandalRated ★ 1.5
S DiaryRated ★ 1.5
Mr. Housewife: Quiz KingRated ★ 1.5
Kindergarten CopRated ★ 2.5
See You After SchoolRated ★ 1.5
My Wife Is a Gangster 3Rated ★ 2.5
A Bold FamilyRated ★ 2.5- The SpyRated ★ 3.0
How To Top My WifeRated ★ 2.5
The Naked Gun: From the Files of Police Squad!Rated ★ 2.5
The Quiet FamilyRated ★ 2.5
Underground RendezvousRated ★ 3.0
Two Cops 2Rated ★ 3.5
Honey, I Blew Up the KidRated ★ 3.5
GremlinsRated ★ 3.0