Movies
Ratings
2243
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Bullet Train ExplosionRated ★ 3.5
Meet Joe BlackRated ★ 4.0
A Real PainRated ★ 3.5
Lilo & StitchRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Her Love Boils BathwaterRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
When Morning Comes, I Feel EmptyRated ★ 2.5
ElementalRated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.5
TrapRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
A Normal FamilyRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 4.0
Woman of the HourRated ★ 3.0