Titles you rated
FrequencyRated ★ 3.5
Mission to MarsRated ★ 3.0
A Better PlaceRated ★ 2.0
UnbreakableRated ★ 4.0
The CircleRated ★ 2.5
Mr. NobodyRated ★ 3.0
ZodiacRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 3.5
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 3.5
Twelve MonkeysRated ★ 3.5
The Princess and the MatchmakerRated ★ 2.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
The 6th DayRated ★ 3.5
The People vs. Larry FlyntRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.0
InfernoRated ★ 3.0
Erin BrockovichRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 3.0