Movies
Ratings
325
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 1.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Gran TorinoRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
SupermanRated ★ 3.5
RevelationRated ★ 0.5
Mickey 17Rated ★ 2.0
ConclaveRated ★ 3.5
The FallRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 4.0
Kill BoksoonRated ★ 1.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0