Titles you rated
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.0
The WitnessRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 4.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
Keys to the HeartRated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 0.5
The MartianRated ★ 3.5
GeostormRated ★ 3.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Golden SlumberRated ★ 4.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.5
Happy Death DayRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0