Series
Ratings
123
Ms. HammurabiRated ★ 4.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 4.0
Black KnightRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 4.5
Save MeRated ★ 4.0- The ExorcistRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
Chief KimRated ★ 4.5
Squad 38Rated ★ 4.5
Shopaholic LouisRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Drinking SoloRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
Uncontrollably FondRated ★ 3.5
DoctorsRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 4.0- Gokusen Season 3Rated ★ 4.0