Movies
Ratings
461
JawsRated ★ 2.5
FrankensteinRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0- Murder ReportRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 2.5
Wall to WallRated ★ 0.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
My Hero Academia: World Heroes' MissionRated ★ 3.5
The Equalizer 2Rated ★ 4.0
Dark NunsRated ★ 0.5
My Hero Academia: You're NextRated ★ 3.0
My Hero Academia Heroes Rising THE MOVIERated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 4.0
Meg 2: The TrenchRated ★ 0.5
The Edge of SeventeenRated ★ 0.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Bogota: City of the LostRated ★ 1.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0- You Will Die After Six HoursRated ★ 2.0