Series
Ratings
235
The First FrostRated ★ 4.0
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 3.5
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
Sakamoto DaysRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Wind Breaker Season 2Rated ★ 3.0
Wind BreakerRated ★ 3.5
Wednesday Season 2Rated ★ 2.0
Hidden LoveRated ★ 2.0- My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero Academia Season 5Rated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5