Movies
Ratings
423
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0- Parasite: Black & White EditionRated ★ 5.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Fasten Your SeatbeltRated ★ 3.5- Inside Men: The OriginalRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 4.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 5.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
DuneRated ★ 3.5
The Suicide SquadRated ★ 3.5
The MediumRated ★ 2.5
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
Radio StarRated ★ 4.0
LoganRated ★ 4.5
Night in ParadiseRated ★ 1.5
Vantage PointRated ★ 3.0