Titles you rated
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 12Rated ★ 4.5
Black SummerRated ★ 3.0
Rick and MortyRated ★ 4.5
The Seven Deadly SinsRated ★ 3.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.0
The PacificRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.0