Movies
Ratings
1149
Minority ReportRated ★ 4.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
Secret SunshineRated ★ 5.0- CrossfireRated ★ 3.0
Eternal EmpireRated ★ 2.5
The InterpreterRated ★ 2.0
CrashRated ★ 3.0
Nick of TimeRated ★ 4.0
BeautifulRated ★ 2.0
CobraRated ★ 4.0
Taking LivesRated ★ 3.5
Police Academy 2: Their First AssignmentRated ★ 3.0
Bill & Ted's Bogus JourneyRated ★ 3.0
CopycatRated ★ 3.5
The Real McCoyRated ★ 3.5
The Peach TreeRated ★ 3.5
BugsyRated ★ 4.0
Bitter MoonRated ★ 4.5
The Big LebowskiRated ★ 3.0